ID inzerátu: 296855

Na predaj vinohradnícky domček s vinohradoma veľkým pozemkom.

Rozloha:

0 m2 Predaj
Adresa: Dlhé vysoké pole , Skalica
Posledná aktualizácia: 27.04.2022

Informácie:

Ak máte chuť začať pestovať vinič alebo pokračovať vo vinárskej tradícii mesta Skalica, máme práve pre vás našu novú ponuku - vinohrad s murovaným domčekom v časti Dlhé Vysoké pole.
Rozloha pozemku je 4780 m2 (6m x731m) má dve spevnené prístupové cesty čo je veľkou výhodou. Na pozemku je elektrika a obecná voda sa nachádza na hranici.
Vinohradnícky domček je postavený z tehál a kameňa, je rozdelená na dve miestnosti. V jednej je výlez na povalu a schodisko do kamennej vinnej pivnice. Vykurovanie je funkčné, kachľami. Strecha je vymenená, vo veľmi dobrom stave, nezateká. Za domčekom je betónová terasa.
Na pozemku sa nachádza cca 350 hláv viniča (Frankovka a Muškát moravský), z ktorého je ročne okolo 500l vína. Ďalej sú na pozemku ovocné stromy ako slivky, jablone a orech. Pozemok je zatrávnený ale pravidelne kosený.
Vyhľadávaná vinohradnícka oblasť vás zaujme pekným výhľadom na široké okolie, svojou polohou a pokojom nie len na pestovanie viniča ale aj oddych.
Pre viac informácií o ponuke a obhliadke nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0918 529 264 alebo priamo u nás v kancelárii na ulici Kopčanská 69, Holíč.

Charakteristika:

Adresa: Dlhé vysoké pole , Skalica
Výmera pozemku celkovo: 0 m2
Typ inzerátu: Predaj
Druh inzerátu: Realitná kancelária
Hlavná kategória: Poľnohospodárske pozemky, záhrady
Podkategória inzerátu: Chmelnica, vinica
Forma vlastníctva osobné

Kontakt na predajcu


hrfreality@hrfreality.sk

Kontaktný formulár