ID inzerátu: 304762

STAVEBNÉ POZEMKY, ŽUPČANY, 432 -500 m2,

Rozloha:

432 m2 Predaj
Adresa: Župčany

Cena:

33 160,00 € 76,76 € / 1 m2
Posledná aktualizácia: 02.05.2023

Informácie:

Hľadáte svoj malý kúsok útočiska, kde by v blízkej budúcnosti mohol vyrasť Váš vysnívaný domček uprostred prírody? Alebo hľadáte investičnú príležitosť, ktorá by v dnešnej dobe ochránila Vaše financie pred infláciou? V tom prípade pre Vás niečo mám..

Matúš Vetrecin / Archeus reality Prešov vám ponúka na predaj stavebné pozemky vo vyhľadávanej obci Župčany len pár kilometrov od Krajského mesta Prešov. Pozemky sa nachádzajú v tichej oblasti obkolesenej prírodou. K pozemkom vedie spevnená prístupová cesta. Výmera pozemkov je od 432 m2 až do 500m2.  Rozmery pozemkov sú ideálna na výstavbu rodinného domu. Inžinierske siete v blízkosti - elektrina. V územnom pláne obce sú tieto pozemky vedené na výstavbu rodinných domov.

Ku každému z pozemkov je potrebné nadobudnúť spoluvlastnícky podiel na prístupovej ceste o výmere 115,64 m2.  

Obec Župčany je vyhľadávaná pre dobru dostupnosť krajského mesta Prešov, taktiež sa v obci nachádza Základná škola s Materskou školou, Futbalové ihrisko kde pôsobí miestny futbalový klub. Momentálne sa v obci buduje dlho očakávaný chodník.

 prípade že o kúpu nehnuteľnosti prejavia záujem viacerí, predávajúci si vyhradzuje uprednostniť najvýhodnejšiu ponuku.

 

Zabezpečíme všetko potrebné vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Ak máte záujem o obhliadku, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0948 155 929, emailom na vetrecin@archeus.sk alebo osobne na pobočke ARCHEUSu Konštantínovej 12 v Prešove.

Charakteristika:

Adresa: Župčany
Výmera pozemku celkovo: 432 m2
Typ inzerátu: Predaj
Druh inzerátu: Realitná kancelária
Hlavná kategória: Pozemky pre rodinné domy a byty
Podkategória inzerátu: Pozemok pre rodinné domy
Forma vlastníctva osobné
Pripravenosť k výstavbe schválené v územnom pláne
Dostupnost inžinierskych sietí nie je

Kontakt na predajcu


kontakt.po@archeus.sk

Kontaktný formulár