ID inzerátu: 279923

EXKLUZÍVNE PREDANÉ - Záhradka Dlhá nad Váhom 367m2

Rozloha:

370 m2 Predaj
Adresa: Kráľová nad Váhom

Cena:

25 000,00 € 67,57 € / 1 m2
Posledná aktualizácia: 02.05.2023

Informácie:

TUreality Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj záhradku v rekreačnej oblasti Dlhá nad Váhom. Záhradka je na konci záhradkárskej oblasti v Kráľová/Váhom, ktorá však spadá do katastrálneho územia Dlhá nad Váhom. Pozemok je rovinatý, lichobežníkového tvaru rozmerov 34x12x24x14m, rozlohy 367m2. Na pozemku sa nachádza vŕtraná aj narážaná studňa, elektrické vedenie je pri plote pozemku vo vzdialenosti zhruba 6m. K záhrade vedie spevnená cesta.

Záhradka je čistá bez porastov a existujúcich objektov - čerstvo planírovaná, pripravená na novú sezónu s novým majiteľom!

Záhradka susedí z dvoch strán s majiteľmi iných záhradiek a je z troch strán oplotená. JZ - lesík, J - sused, JV vstup od cesty. Zo severnej strany zatiaľ oplotenie nie je zhotovené - pôvodne to bola jedna veľká záhrada, ktorú spolu rodina využívala. Susedná, tj. koncová záhrada už má svojich nových majiteľov.

Záhradku som osobne navštívila, viem Vám o nej povedať všetky ďalšie potrebné informácie, buď telefonicky, alebo aj na osobnej obhliadke. Cena je konečná zahŕňa kompletný servis spojený s prevodom nehnuteľnosti, všetky poplatky. Pokiaľ Vás ponuka oslovila neváhajte ma kontaktovať na kmetkova@tureality.sk, alebo na +421 41 321 7800.

Charakteristika:

Adresa: Kráľová nad Váhom
Výmera pozemku celkovo: 370 m2
Typ inzerátu: Predaj
Druh inzerátu: Realitná kancelária
Hlavná kategória: Rekreácia, ubytovanie, šport, voľný čas
Podkategória inzerátu: Rekreačný pozemok
Forma vlastníctva iné
Pripravenosť k výstavbe predbežný súhlas
Dostupnost inžinierskych sietí nie je

Kontakt na predajcu


info@tureality.sk

Kontaktný formulár