ID inzerátu: 301095

EXKLUZÍVNE !Znížená cena! Záhradka Kráľová/Váhom 260m2

Rozloha:

260 m2 Predaj
Adresa: Kráľová nad Váhom

Cena:

18 000,00 € 69,23 € / 1 m2
Posledná aktualizácia: 04.05.2022

Informácie:

TUreality Vám EXKLUZÍVNE ponúka NA PREDAJ záhradku v záhradkárskej oblasti Kráľová nad Váhom. Záhradke je rozlohy 260m2, situovaná po ľavej strane v jednej z brán.

Na pozemku sa nachádza studňa a uzamykateľná kôlnička na náradie. Záhradka je udržiavná: vysadené sú ovocné kríky, vinič, jahody, strom čerešna. V užítkovej časti záhradky sú vysadené cibuľoviny a koreňová zelenina. Úžitková časť nie je zatiaľ celá využitá - poskytuje ešte dostatok priestoru na výsadzbu podľa prestáv nových majiteľov. Záhradka je čiastočne oplotená. Na pozemku nie je zavedená elektrina. V prípade záujmu sa prípojka nachádza pred pozemkom. Záhradka pekná, udržiavaná, rovinatá a slnečná.

Záhradkárska oblasť Kráľová nad Váhom je veľmi obľubená rekreačná oblasť nakoľko v tesnej blízkosti sa nachádza rieka Váh, ktorá poskytuje množtvo aktivít ako napr. rybolov, člnkovanie, plávanie, prechádzky v prírode popri brehu a pod. Od záhradkárskej oblasti vedie cyklotrasa po násype k priehrade Kráľová kde sa nachádza Hotel Kaskády s tenisovými kurtami, volejbalovým a fut. ihriskom, minigolfom a inými voľnočasovymi aktivitami. Na priehrade je požičovňa na vodné športy. Cyklotrasa vedie až do mesta Sereď.

V prípade, že Vás ponuka zaujala neváhajte ma kmetkova@tureality.sk, alebo na +421 41 321 7800.

Charakteristika:

Adresa: Kráľová nad Váhom
Výmera pozemku celkovo: 260 m2
Typ inzerátu: Predaj
Druh inzerátu: Realitná kancelária
Hlavná kategória: Rekreácia, ubytovanie, šport, voľný čas
Podkategória inzerátu: Rekreačný pozemok
Forma vlastníctva osobné
Pripravenosť k výstavbe predbežný súhlas
Dostupnost inžinierskych sietí nie je
Typ pozemku

Kontakt na predajcu


info@tureality.sk

Kontaktný formulár